Wynajem


Wynajem wózków widłowych oraz ładowarek teleskopowych:

Wynajem jest doskonałą formą eksploatacji wózków nie angażując własnych środków finansowych na zakup. To prosty sposób aby natychmiast wprowadzić do użytku idealnie dobrane i przygotowane wózki widłowe, jednocześnie mając możliwość zamiany na inny w przypadku zmiany własnych oczekiwań lub profilu działalności. Koszt wynajmu całkowicie zaliczany jest do bieżących kosztów działalności gospodarczej, a to nie rzadko jest istotnym atutem podczas prowadzenia swojego przedsiębiorstwa.

Nasza flota:

W naszej ofercie wynajmu znajdą Państwo wszelkiego rodzaju wózki widłowe czołowe, boczne, prowadzone oraz techniki magazynowej typu Reachtruck, Systemowy o udźwigu od 1000 kg do 12000 kg, z napędem spalinowym (diesel gaz) jak i elektrycznym. Nasza oferta to także ładowarki teleskopowe od 3000 kg do 5000 kg również typu ROTO wyposażone w kosz operatora. Bardzo często istnieje możliwość zakupu przez Klienta wynajmowanych maszyn. To prosty sposób aby najpierw przetestować wózek podczas wynajmu zanim podejmie się decyzję. Przy wynajmie długoterminowym dobieramy i oferujemy sprzęt według wymagań klienta.

Korzyści płynące z wynajmu:

  • stała miesięczna opłata, dzięki której można łatwiej planować wydatki,
  • koszty eksploatacji, przeglądy okresowe, badania techniczne UDT przeniesione na naszą firmę. W Państwa gestii pozostaje tylko paliwo oraz zapewnienie właściwej eksploatacji (przez osoby uprawnione),
  • wartość majątku firmy jest niższa, przez co niższa jest stawka ubezpieczenia,
  • wynajem wózka na czas dłuższej naprawy,

Gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, gwarantując ze swojej strony płynne sfinalizowanie niezbędnych procedur, tak aby Państwa zadowolenie ze współpracy z nami rozpoczęło się wraz z jej zainicjowaniem i towarzyszyło nieprzerwanie przez cały okres jej trwania.

Loading...
<

 

 

 

 

 


Copyright@Forklift Truck ServiceForklift Truck Service

Region: Śląsk, Opolskie, Małopolskie:

 

tel: 506 606 366

biuro@forklift-truck.pl


ADRES:

"FTS" Mateusz Gawlik

ul. Słoneczna 16, 44-187 Wielowieś

 

Design:AT Design